Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Berner vállalatcsoport (több, mint 8.000 munkatárssal és 1 milliárd Euró forgalommal) az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén.

TERÜLETI KÉPVISELŐKET

    keresünk fémiparos ágazatunkba,
    Győr-Moson-Sopron megye és Budapest, Pest megye területére.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

    • Szerszámok, rezsianyagok direktértékesítése meghatározott túraterv alapján
    • Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése
    • Új ügyfelek felkutatása
    • Heti, havi elszámolások, tervek készítése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

    • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
    • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
    • B kategóriás jogosítvány
    • Utazási hajlandóság

    A fémiparos kapcsolatrendszert és az értékesítési képviselői gyakorlatot előnyként értékeljük.

    Győr-Moson-Sopron megye vagy Budapest, Pest megye területén található lakhely a pozíció betöltésénél előny!

    Fémiparos ágazatban ügyfelek elsősorban fémmegmunkálók (fém- és acélgyártók, víz-, gáz-, fűtésszerelők, villanyszerelők, lakatosüzemek, stb.)

Amit nyújtunk:

  • Intenzív betanulás
  • Főállású munkaviszony
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem
  • Értékesítési tréning, szakmai fejlődési lehetőség
  • Szolgálati személygépkocsi privát használatra is

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye

Várjuk fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzát „Fémipar” jeligére.

Tel.: 1/347-1033

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Területi képviselő
  • Hirdető cég: Berner Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Győr-Moson-Sopron megye, Pest megye
  • Feladatok: Szerszámok, rezsianyagok direktértékesítése meghatározott túraterv alapján Meglévő ügyfélkör fenntartása és fejlesztése Új ügyfelek felkutatása Heti, havi elszámolások, tervek készítése
  • Elvárások: Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség Ügyfélközpontú gondolkodásmód Felhasználói szintű számítógépes ismeret B kategóriás jogosítvány Utazási hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Berner Kft.>