Állások, munkák és állásajánlatok

52 db találat
  • Értékesítő - szaktanácsadó

    Rugalmas munkavégzési hely
    Cégünk szolgáltatásainak és termékkörének alapos ismerete Építőipai beruházások, építőipari vállalkozások, padló tulajdonosok látogatása, meglévő és potenciális ügyfelek aktív felkeresése saját régión belül A hazai piacon egyedülálló piacvezető technológia.
  • Senior kereskedő

    Budapest, XIII. kerület
    Eszközalapú kereskedelmi pozíciók kereskedése az intraday, spot és határidős energiatőzsdéken, OTC piacokon illetve tendereken történő részvétel által. A villamos energia és emissziós kvóta kereskedelmi ügyletek előkészítése a rendelkezésre álló elemzői információ.
  • Junior kereskedő

  • Szállodai Értékesítő / Sales Manager

    Budapest
    Szakirányú felsőfokú végzettség, szállodai értékesítői tapasztalat Folyékony angol nyelvtudás plusz egy idegen nyelv ismerete Proaktív értékesítés, új üzleti lehetőségek, Partnerek felkutatása Versenytársfigyelés, konkurenciaelemzés, az aktuális pi.
  • Területi üzletkötő munkatárs

    a Huntraco Zrt által forgalmazott gépek és berendezésekhez kapcsolódó alkatrész és szerviz értékesítése Caterpillar munkagépek, gépbérlet és használt gépek értékesítése ipari és energetikai termékválaszték üzleti lehetőségeinek felkutatása kapcsolattartás a területen működő megle...
  • Üzletkötő-területi képviselő

    Cégünk fólia termékek forgalmazására keres üzletkötő kollégát. Ez az ajánlat valós termékek értékesítésére keres igazi kereskedő típust, aki ha komolyan gondolja, jó kereseti lehetőség elé néz. Ezért csak komoly, kereskedő vénával rendelkező munkavállalót keresünk c.
  • Sales munkatárs

    1139 Budapest, Röppentyű utca 65.
    A vizuáltechnikai megoldások tervezésére, kivitelezésére és forgalmazására szakosodott rendszerintegrátor ScreenLand Kft. sales munkatársat keres, egyedi és prémium minőségű termék- és szolgáltatási portfóliójának magyarországi értékesítéséhez.
  • Területi képviselő

    Béren kívüli juttatási kártyák értékesítése Meglévő portfólió kezelése Keresztértékesítés Új ügyfelek akvirálása
  • Szoftver értékesítő

    Budapest
    A cég által forgalmazott (Ansys, Moldex3D) szoftverek értékesítése Új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása Ügyféligények felmérése Partneradatbázis karbantartása (Mini-CRM) Szoftver termékkör ajánlása Meglévő ügyfelek látogatása.
  • Device Sales Manager, Open Market

    1138 BUDAPEST, NÉPFÜRDŐ utca 22.. A. ÉP. 12. EM.
    Implementing device sales on open market under the supervision of Sales Director Maintaining and developing strong relationship with a group of open market key accounts Managing the achievement of strategic targets on the selected partner set Suppo.
  • Területi értékesítő

    A cég termékeinek bemutatása és értékesítése, új szolgáltatások ismertetése Meglévő partnerkör kezelése, látogatása, kapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése Új üzleti lehetőségek feltérképezése, igények felmérése, poten.
  • Értékesítési képviselő

    Klímaberendezések értékesítése ügyfeleink részére Új ügyfelek felkutatása Kapcsolattartás több száz klímaszerelő ügyféllel Ajánlatok készítése, szerződéskötés, kapcsolatok ápolása
  • Üzletkötő / ügyfélkapcsolati menedzser

    Bel és külföldi piac felülvizsgálata, újratervezése. Kapcsolattartás meglévő kiskereskedelmi partnereinkkel További értékesítési pontok/élelmiszerüzletek felkutatása, az ehhez szükséges tevékenységek elvégzése bel és külpiacon egyaránt.

    - Magyarország teljes területén új ügyfelek felkutatása, melynek célja traktorértékesítés;- Ajánlatadás, megrendelések feldolgozása, kapcsolattartás a gyártóval;- Riportolás a vezető felé.

    Feladata az értékesítési tervek és stratégia megvalósítása, megrendelések generálása, kiskereskedelmi partnerkapcsolatok kialakítása és a termékek értékesítésének elősegítése.
  • Ügyfélkapcsolati menedzser

    7300 KOMLÓ, NAGYRÉT utca 2.
    Az aktuális üzleti tervben a piackutatással, ill. piacbővítéssel kapcsolatban megfogalmazott feladatok maradéktalan ellátása Üzletfejlesztés, vevőkör bővítése nemzetközi környezetben Kereskedelmi tárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése Kap.
  • Key account manager (16-0021)

    Országosan bárhonnan végezhető
    Nagy értékű gépek értékesítése, Meglévő ügyfelek részére szaktanácsadás, személyes látogatások megszervezése és lebonyolítása, Árajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése, Kapcsolattartás a külföldi anyacéggel.
  • Sales manager/ Üzletkötő

    Munkakör célja:Az árbevételi és fedezeti célok elérése érdekében a kijelölt területen, mely Magyarországot és a Balkáni országokat öleli fel, a lakossági kályhás, kandallós termékeknek az értékesítése.