Változatos mérnöki munkakört kínál az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.: a székesfehérvári üzemünkbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Területgazda

Feladatok:

  • A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete a Várpalota környéki területen
  • A partnerektől érkező igények egyeztetése, műszaki megoldási javaslatok kidolgozása
  • Normatív karbantartási, üzemviteli tervek, beavatkozási javaslatok készítése
  • A karbantartási munkák, beruházások támogatása, műszaki ellenőrzése
  • A munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, munkavédelmi ellenőrzések
  • Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, a beérkező információk, üzemzavarok elemzése
  • Adatszolgáltatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos adatok, dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (villamosipari műszaki)
  • 3 év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete
  • AUTOCAD felhasználói ismeret
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kollégáinkban hosszútávon gondolkodunk, ezért az alapbéren felül havi fix bérjuttatást (alapbér 15%-a) biztosítunk.
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keretet nyújtunk
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért munkatársaink számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Meghatározott feltételek fennállása mellett albérleti támogatást nyújtunk
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat, és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába
  • Az ország egész területén céges üdülőben pihenhet

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. Az 1951-ben győri székhellyel alapított Észak-dunántúli Áramszolgáltató Vállalat Nyugat-Magyarország területének jelentős részét látja el villamos energiával. A társaság legfontosabb feladati közé tartozik az üzemirányítás, a hálózat fejlesztése, karbantartása, a regionális ügyfélkapcsolatok ápolása, valamint a mérési feladatok, leolvasások, ellenőrzések elvégezése.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.