Termeléstámogató Mérnök (Festő Üzem)

Főbb feladatok

  • Gyártóberendezések működésének folyamatos ellenőrzése, fejlesztése
  • Új berendezések bevezetése, valamint a módosítások koordinálása
  • Új modell bevezetések mérnöki felügyelete
  • Termelési rendszerek elméleti kidolgozása és gyakorlati megvalósítása
  • Kapcsolattartás a kivitelezőkkel, a próbagyártás, telepítés és üzembe helyezés megszervezése és levezetése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész/mechatronikai/villamosmérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • PLM software ismeret; preferáltan Siemens NX 7.5, vagy AUTOCAD
  • Nagyfokú önállóság
  • Problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • 1-2 év releváns tapasztalat
  • Robotprogramozási ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Esztergom