''CabTec'' Kft. (CABTEC KFT.)
  • A svájci tulajdonú és székhelyű CabTec cégcsoport a kábelkonfekcionálás kiemelkedő piaci szereplőjeként, közel 10.000 terméket kínál az egyszerű kábelektől a komplex kábelszerelvényekig.

  • Termelési részlegvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • Rendelésállományt naprakészen számon tartja, követi
      • Rendszeresen kapacitás elemzést végez, és ennek eredményét egyezteti a cégvezetővel. Szükség esetén javaslatot tesz létszám vagy eszköz pótlásra.
      • Rendet, tisztaságot fenntartja és folyamatosan fejleszti (5+1S)
      • Minimum 50%-ban a területen tartózkodik, fegyelmet tart, fejleszti a beosztott operátorokat és csoportvezetőket a hatékonyabb munkavégzés érdekében.
      • Vezetőként a csoportvezetőkön keresztül az egyes műszakoknak feladatokat ad és azok megfelelő minőségben és határidőre történő végrehajtását ellenőrzi, ösztönzi.
      • Minőségi-, és technológiai előírásokat maradéktalanul betartatja. Selejt-tárolókat napi szinten ellenőrzi. Eltérés esetén önállóan szervezi az ellenintézkedések bevezetését, majd után követi az eseményeket.
      • Együttműködik a műszaki támogató csapattal, az onnan kapott szakmai utasításokat a területen bevezeti, betartásáról az összes műszakban meggyőződik.
      • A hozzá eszkalált problémákat prioritásuknak megfelelően kezeli, munkáját dokumentálja.
      • Beszámol a cégvezetőnek a területen előző 24 órában történt eseményekről, problémákról és ellenintézkedésekről, igényekről (gépi és emberi kapacitás igény), illetve az előző bejárásokon kiadott még nyitott feladatok állapotáról, várható elkészülési idejükről. Ezeket elektronikus formában is rögzíti.
      • A területtel kapcsolatos mutatókat tartalmazó táblázatokat napi szinten tölti, információs táblát frissíti.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középiskolai végzettség
      • Legalább 3-5 év termelési környezetben, multinacionális vállalatnál, ebből 1-2 év csoportvezetői (min. 20-30 fő) szinten szerzett tapasztalat
      • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Műszaki felsőfokú végzettség előny
      • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
      • Nyelvtudás: társalgási szintű német és / vagy társalgási szintű angol

    Amit kínálunk:

      • Nagyvállalati környezet, hosszútávú stabil munkahely
      • Kiemelkedő szakmai háttér
      • Remek fejlődési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás, Termelés vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7100 Szekszárd, Selyem utca

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    A jelentkezem gombra kattntás után várjuk az önéletrajzokat.