A Stanley a világ egyik vezető világítástechnikai berendezéseket gyártó vállalata. A Magyarországon alapított egyetlen európai gyártó részlege japán autógyárak részére gyárt első és hátsó autólámpákat. A cég tevékenységi körébe tartozik a fröccsöntés, felületkezelés és végső összeszerelés.

A Stanley Electric Hungary Kft. gyöngyösi telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI MÉRNÖK

FELADATOK:

  • Gépek folyamatos működésének biztosítása
  • Szükséges gépbeállítások végrehajtása
  • Új gép installációjában való részvétel
  • Technológiai folyamatok elemzése, fejlesztése
  • Állásidő csökkentése, kihozatal növelése
  • Karbantartások támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bruttó bér
  • Cafeteria
  • Teljesítményarányos prémium
  • Jelenléti prémium
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Gyöngyös, 3200 Gábor Dénes út 1.

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör és a fizetési igény megjelölésével a következő címre küldje:

Stanley Electric Hungary Kft.
3200 Gyöngyös, Gábor Dénes út 1.