Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő, szolnoki multinacionális, gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat termelési területre.

Termelési csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Csoportjába tartozó munkavállalók koordinálása, munkájuk megszervezése
  • Műszakbeosztások, munkaidő-nyilvántartás, szabadságolások vezetése
  • Termelési dokumentációk, munkalapok kitöltésének ellenőrzése
  • Minőségellenőrzés végrehajtásának felügyelete
  • Gyártási folyamat felügyelete
  • Munkavállalók oktatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum érettségi / technikum
  • Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat
  • Ms office ismeret
  • Jó problémamegoldó és helyzetfelismerő készség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető

Munkavégzés helye:

Szolnok

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termelési csoportvezető
  • Rövid pozíció név: Termelési csoportvezető
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Szolnok
  • Feladatok: Csoportjába tartozó munkavállalók koordinálása, munkájuk megszervezése Műszakbeosztások, munkaidő-nyilvántartás, szabadságolások vezetése Termelési dokumentációk, munkalapok kitöltésének ellenőrzése Minőségellenőrzés végrehajtásának felügyelete Gyártási folyamat felügyelete Munkavállalók oktatása
  • Elvárások: Minimum érettségi / technikum Hasonló területen szerzett, releváns szakmai tapasztalat Ms office ismeret Jó problémamegoldó és helyzetfelismerő készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3