PREMIER G. MED CARDIO KFT.

A legnagyobb külföldi, orvostechnológiai termékeket gyártó cégek disztribútoraként működő magyar vállalat keres munkatársat termékmenedzser pozíció betöltésére.

Termékmenedzser

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Folyamatos szakmai kapcsolattartás, kapcsolatépítés a célcsoportba tartozó szakorvosokkal, gazdasági vezetőkkel, ápolókkal
  • Termékportfólió ismertetése
  • Szoros együttműködés belsős kollégákkal az állami közbeszerzések, tenderek kidolgozásában
  • Az előre meghatározott éves célok önálló teljesítése
  • Szakmai konferenciákon, képzéseken való részvétel, majd a megszerzett tudás fenntartása, fejlesztése és gyakorlatban hasznosítása
  • Versenytársak, piaci információk figyelése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség (egészségügyi végzettség nem feltétel)
  • kiváló angol nyelvtudás
  • hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítésére való törekvés
  • kitartó, nyitott, dinamikus, jó munkabírású személyiség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • "B" kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • megbízhatóság, önállóság
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Excel, Word, PowerPoint, Outlook programok)
  • eredményorientált üzleti magatartás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • több, mint 25 éve sikeresen működő, stabil pénzügyi hátterű cég
  • kihívást jelentő feladatok, versenyképes juttatási csomag
  • modern irodai infrastruktúra, dinamikus, céltudatos csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai-és nyelvi továbbképzések
  • sikeres próbaidő után céges gépjármű használata
  • teljes munkaidőben történő bejelentés és foglalkoztatás
  • Budapest, III. kerületi iroda, csodaszép környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.