Vérvevő asszisztens (Békéscsaba - megbízási jogviszony)

  • Cég neve

    SYNLAB Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba, Gyulai út 18.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A SYNLAB Magyarország és Európa legnagyobb labordiagnosztikai szolgáltatója. Innovatív és megbízható orvosi labordiagnosztika széles skáláját kínálja betegek, gyakorló orvosok, kórházak, klinikák és vállalatok számára.
A SYNLAB Hungary Kft. stabil munkahelyet, kiváló szakemberekből álló csapatot, valamint személyes és szakmai fejlődést támogató környezetet biztosít munkatársai számára.
Békéscsabai telepehelyre eseti megbízásos kollégát keresünk délelőtti időszakban az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A magánvérvételi helyen megjelenő páciensek fogadása nyitvatartási időben
  • A vérvételi műveletek szakszerű lebonyolítása
  • A minták szakszerű kezelése, preanalítikai folyamatok elvégzése
  • Eseti jelleggel – a vérvételi hely nyitvatartási idejében hétfőtől péntekig 7.00 – 12.00 óráig

Elvárások

  • Laborasszisztens, egészségügyi ápoló/asszisztens képzettség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Precíz, megbízható, szakmailag magas minőségű hozzáállás
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Páciensorientált szemlélet
  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás igazolvány

Előny

  • 1-3 év laboratóriumi szakrendelésen, vérvételben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű megbízási szerződés
  • Azonnali kezdés, betanulási időszak biztosítása
  • Eseti, kiszámítható, hosszú távú megbízási lehetőség
  • Multinacionális stabil háttér

Jelentkezését önéletrajza csatolásával, a megpályázott pozíció és a munkavégzés helye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.