Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.
Világszerte 20 telephelyen 11.000 kollégánk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.
Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

Termékfejlesztő mérnök

AZ ÖN FELADATAI:

  • Közreműködés új termékek kifejlesztésében vevői igények alapján
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Tesztelések tervezése, bonyolítása

AZ ÖN PROFILJA:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, mechatronika vagy közlekedésmérnök)
  • Kommunikációképes német és angol nyelvtudás
  • MS Office, CAD rendszerek felhasználói szintű ismerete elvárás, CATIA ismeret előny
  • 1-3 év autóipari tapasztalat
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Időbeosztási képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Következetesség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Pilisszentiván

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!
Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál? Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.
Pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait a fenti e-mail címen, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Gentherm Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termékfejlesztő mérnök
  • Rövid pozíció név: Termékfejlesztő mérnök
  • Hirdető cég: Gentherm Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Pilisszentiván
  • Feladatok: Közreműködés új termékek kifejlesztésében vevői igények alapján Meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása Termékdokumentációk elkészítése Tesztelések tervezése, bonyolítása
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, mechatronika vagy közlekedésmérnök) Kommunikációképes német és angol nyelvtudás MS Office, CAD rendszerek felhasználói szintű ismerete elvárás, CATIA ismeret előny 1-3 év autóipari tapasztalat Problémamegoldó gondolkodás Időbeosztási képesség Precíz munkavégzés Következetesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 2