Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DOLOGIDŐ KFT.

Tekercselő

Hirdetés szövege:

    Kecskeméti transzformátor gyártó partnercégünkhöz keresünk gépi tekercselő munkatársakat.

    Feladatok:

    • Transzformátorok tekercselése
    • Termelés segítése

    Elvárások:

    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Monotonitás tűrése
    • Fémipari vagy gépész szakmában szerzett bizonyítvány (gépszerelő, autószerelő, lakatos, stb.)
    • Műszakirajz olvasási ismeret

    Amit kínálunk:

    • 3 műszakos munkavégzés
    • Jó munkakörnyezet
    • Utazási költségtérítés
    • Bruttó 1.100.- Ft/óra kezdő órabér (emelkedik)
    • Műszakpótlék (22:00-tól 45%)
    • Cafeteria
    • Negyedéves prémium
    • Ingyenes céges járat (Kecskemét és környéke)

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva a pozíció pontos megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tekercselő
  • Hirdető cég: DOLOGIDŐ KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Kecskeméti transzformátor gyártó partnercégünkhöz keresünk gépi tekercselő munkatársakat.Feladatok:Transzformátorok tekercseléseTermelés segítéseElvárások:Precíz, pontos munkavégzésMonotonitás tűréseFémipari vagy gépész szakmában szerzett bizonyítvány (gépszerelő, autószerelő, lakatos, stb.)Műszakirajz olvasási ismeretAmit kínálunk:3 műszakos munkavégzésJó munkakörnyezetUtazási költségtérítésBruttó 1.100.- Ft/óra kezdő órabér (emelkedik)Műszakpótlék (22:00-tól 45%)CafeteriaNegyedéves prémiumIngyenes céges járat (Kecskemét és környéke)Jelentkezés módja:Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva a pozíció pontos megjelölésével.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-14