Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltünket gyárunk termelési részlegébe várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön. Építse karrierjét nálunk, ahol egy kivételes technológiával dolgozhat.
Pályakezdő műszaki menedzserek, mérnökök figyelem!!!

Technology engineer (Planning)

pozícióba keresünk új kollégákat.

Feladatok:

  • operatív, napi feladatok végrehajtása a napi gyártási folyamatokkal kapcsolatban,
  • társosztályok támogatása a quality osztályt érintő feladatokban,
  • együttműködés a társterületekkel, gyártó üzemmel napi szinten,
  • meglévő termékek műszaki és gyártási dokumentációinak (anyaglisták, műszaki rajzok stb.) karbantartása, gyártásának támogatása,
  • kimutatások, riportok készítése, javító intézkedések nyomon követése,
  • részvétel a reklamációkezelésben és a javító intézkedések bevezetésében,
  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • műszaki menedzser vagy gépész-, villamos-, vegyészmérnöki végzettség,
  • számítógépes alkalmazások ismerete (MS Excel, Word, PowerPoint),
  • angolnyelv-tudás (minimum középfokú),
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés,
  • jó elemzői készség,
  • nyílt és kreatív gondolkodás,
  • jó szervező készség,
  • proaktivitás, csapajátékos attitűd.

Előny:

  • sorozatgyártási, fejlesztési tapasztalat,
  • multinacionális munkatapasztalat,
  • akkumulátor gyártási technológia ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb prémiumok),
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • vállalati busz / bejárás támogatása,
  • meleg étkeztetés helyben,
  • kiváló munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.