Állást keresel, vagy szeretnéd a jelenlegi munkádat egy jobbra cserélni?
Fontos számodra, hogy a munkád által egy egyszerűbb, biztonságosabb és zöldebb világot teremts?
Csatlakozz hozzánk!

Technológiai munkatársakat keresünk.

Jól képzett csapatunkba hosszú távon megvalósíthatod elképzeléseidet. Nívós munkakörnyezetben készíthetsz elektrotechnikai alkatrészeket. E mellett maximális segítséget kapsz a további szakmai fejlődésed érdekében.

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési tervben meghatározott számú félvezető eszköz gyártása és dokumentálása
  • Mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezeléséve
  • Tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés
  • Számítógépes adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8. általános iskolai végzettség
  • Word, Excel felhasználó szintű ismerete
  • Több műszakos, folyamatos munkarendet vállalása
  • Színtévesztés, látásprobléma kizáró ok lehet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha dolgoztál már ipari környezetben
  • Nem okoz gondot a védőöltözet
  • Ha azonnal munkába tudsz állni
  • Motivált vagy és tanulni szeretnél

Amit kínálunk:

  • 250 000 - 300 000 Ft feletti bruttó átlagkereset
  • Jelenléti- és teljesítmény célprémium
  • 13 000 Cafeteria, nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • 40 000 Ft iskolakezdési hozzájárulás, iskoláskorú gyermekenként
  • Tiszta és biztonságos munkakörülmények
  • Karrierlehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség, egészségszűrő programok
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenesbuszjárat 7 vonalon (1. Kecskemét, 2. Tiszakécske, 3 Újlengyel - Dánszentmiklós - Nyáregyháza - Albertirsa - Ceglédbercel 4. Nagykőrös - Csemő 5. Tiszaföldvár - Martfű - Rákócziújfalu - Rákóczifalva - Szolnok - Abony 6. Tószeg - Tiszavárkony - Jászkarajenő - Kőröstetétlen - Törtel 7. Újszilvás - Tápiószőlős - Tápiószele - Nagykáta - Tápiószentmárton - Tápióbicske

Egyéb információ az állásról:

  • Pályakezdő vagy? Nem gond! Legyen ez az első munkahelyed!
  • Pároddal vagy ismerősöddel dolgoznál szívesen? Jelentkezzetek együtt!
  • Nincs busz ahol laksz? Fogjatok össze ismerőseiddel és térítjük úti költségeteket!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Munkavégzés helye:

2700 Cegléd