VAJDA-PAPÍR Kft.
  • Kizárólag magyar tulajdonú, gyártói márkás és kereskedelmi márkás higiéniai háztartási papírtermékeket előállító nagyvállalat vagyunk. Az 1999-ben garázscégként induló családi vállalkozásunk ma már a dunaföldvári, a budapesti, a székesfehérvári és a norvégiai üzemeinkben, együttesen 500 főt meghaladó létszámot foglalkoztat. A Vajda-Papír 20 év alatt több gyártói márkaterméket is gondozott, mindezek mellett büszkék vagyunk arra, hogy a 2011-ben bevezetett, mára már nemcsak Magyarországon ismert és közkedvelt Ooops! márka gyártói vagyunk.

  • Csatlakozz hozzánk

    Targoncavezető

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Ezzel járulsz hozzá a közös sikereinkhez:

      • az alapanyagok befogadása, mozgatása, raktározása
      • a késztermékek kiadása, mozgatása
      • a raktári rend biztosítása
      • áruátvétel, árukiadás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szeretnénk, hogy közénk tartozz, ha:

      • rendelkezel új típusú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvánnyal
      • rendelkezel minimum 3 éves intenzív 8 tonnás vezetőüléses, tekercsfogós (pofás) targoncavezetői gyakorlattal vagy 3 éves intenzív vezetőüléses targoncavezetői gyakorlattal
      • végeztél munkát több műszakos munkarendben
      • megbízható vagy, és képes vagy az önálló munkavégzésre

    Amit kínálunk:

      Amiért érdemes jelentkezned:

      • korrekt fizetés
      • cafeteria juttatás
      • melegétkezés támogatás
      • termékcsomag juttatás
      • év végi jutalom
      • bejárási támogatás
      • vidéki lakosoknak szállást biztosítunk
      • Székesfehérvárról, Dunaújvárosból és környékéről, valamint Lábatlan és környékéről céges buszjáratot biztosítunk

      Munkavégzésed helye Budapesten, a XXIII. kerületben lesz.
      Munktársaink folyamatos, 3+3 munkarendben (06:00-18:00, 18:00-06:00) dolgoznak.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1239 Budapest, Ócsai út 8.

    Amennyiben teljes mértékben megfelelsz az elvárásainknak a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz jelentkezni. Kérjük jelentkezésedhez csatold önéletrajzod.