SYNCREON TECHNOLOGY HUNGARY Kft.

Logisztikával és raktározással foglalkozó multinacionális vállalatcsoport gyáli cége keres kollégát targoncavezető munkakörbe. Cégünk műszaki termékek raktározásával foglalkozik.

Munkatársat keresünk

Targoncavezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Komissiózás targoncával, rendelések kigyűjtése és összekészítése RF eszköz segítségével
    • Raktáron belüli árumozgatás
    • Szükség esetén kézi rakodás, kézi anyagmozgatás
    • Egyéb raktári feladatok
    • Raktári rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Min. 8 általános iskolai végzettség
    • OKJ Targoncavezetői bizonyítvány és érvényes gépkezelői jogosítvány vezetőállásos (3313) és vezetőüléses (3324) targoncákra,
    • Precizitás
    • Jó fizikai állóképesség
    • Feddhetetlen előélet

Amit kínálunk:

    • Munkavégzés egyműszakos munkarendben, 8.00 - 16.30-ig, hétfőtől péntekig (szabad hétvégék)
    • Cafetéria és jelenléti bónusz a próbaidő alatt is
    • 15 Ft/km munkába járás támogatása vagy
    • Ingyenes buszjárat a Budapest Határ út – Kispest - Pestszentimre – Gyál vonalon
    • Határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónapos próbaidővel), saját állományban
    • Tiszta, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
    • Kislétszámú csapatok, családias hangulat
    • Munkavédelmi felszerelést és munkaruhát biztosítunk
    • Hosszútávú munkalehetőség, biztos hátterű nemzetközi cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2360 Gyál, Gorcsev Iván utca 7.

Havi nettó fizetési keret:

210 000 HUF

Egyéb juttatások:

cafeteria

Várjuk jelentkezését önéletrajzának megküldésével!

A felvételi folyamat egy tesztírással egybekötött interjú!