A 10 éves ICE SOLUTION Kft. tevékenységének bővítéséhez

Targoncavezető, Raktáros

munkakörbe sokoldalú munkatársakkal bővíti a csapatát.

Amennyiben magabiztosan targoncázik, de úgy érzi, hogy képes a raktározási folyamatokat is átlátni és szeretne fejlődni, akkor Önt keressük.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ki-és betárolási feladatok, anyagmozgatás
  • Raktári nyilvántartó program kezelése
  • Raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Platformos és/vagy tolóoszlopos és/vagy homlokvillás targoncák magabiztos kezelése
  • Raktár logisztikában szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hűtött közegben szerzett tapasztalat
  • Komissiózási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Barátságos, munkavállaló központú munkahelyi légkör
  • Megbízható munkáltató, hosszú távú álláslehetőség
  • Versenyképes fizetés és mozgóbér rendszer
  • 2 műszakos munkarend
  • Cafeteria
  • Munkábajárási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Fényképes önéletrajzát várjuk a fizetési igény megjelölésével.