• Az 1989-ben alapított FIEGE Kft. az egyik vezető szerződéses logisztikai céggé fejlődött Magyarországon. Komplex logisztikai szolgáltatások specialistájaként Ügyfeleink számára teljes ellátási lánc hálózatot tervezünk és kivitelezünk. A FIEGE csoport 200 telephelyen 11 000 dolgozót foglalkoztat Európában és Ázsiában. A több, mint 300 főt foglalkoztató FIEGE Kft. Budapesten több, mint 30 ezer m2, különböző fontos vidéki régiókban pedig több, mint 28 ezer m2 raktárkapacitással rendelkezik. A FIEGE lehetőséget biztosít, hogy egy ambiciózus növekedési célokkal rendelkező, dinamikus és vállalkozó szellemű csapat tagja legyen, ahol fontos a rugalmasság, az innováció, az ügyfélközpontúság és a minőség.
  • Targoncavezető/raktáros

    Amit kínálunk:

    • Biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkavégzés
    • Teljesítménybér, cafetéria már próbaidő alatt is
    • Az elérhető bér két műszak esetén, napi 8 órás munkaidőben teljes hónapra nettó 240.000 Forint
    • Túlóra lehetőség, útiköltség-térítés, gyümölcsnapok, ingyenes sportolási lehetőség (úszás és fitness terem használat)

    Feladatok:

    • Raktározási munka elvégzése a munka és tűzvédelmi előírások betartásával
    • Áru felvétele és kiadása a raktárból, az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően
    • Gondoskodni az áruk megfelelő elosztásáról a raktár területén
    • Raktárkezeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása
    • A Társaság belső szabályzatainak, minőségi és biztonságirányítási rendszereinek betartása

    Elvárások:

    • Minimum 8 általános
    • Raktáros gyakorlat
    • Jártasság csapatmunkában
    • Új típusú targoncavezetői jogosítvány

      Foglalkoztatás: határozatlan idejű munkaszerződéssel, heti 40 órában
      Munkakezdés: akár azonnal
      Munkavégzés: hétfőtől-péntekig, kétműszakos munkarendben (délelőtt: 06.00-14.30; délután: 13.30-22.00 heti váltásban)
      Munkavégzés helye: 1225 Budapest, Campona utca 1. (Harbor Park Logisztikai Központ)

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1225 Campona utca 1.

    Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.