LI PACK Kft.

Munkatársat keresünk

Targoncavezető

pozícióba.

A LI Pack Kft. Mocsa külterületén található, dinamikusan fejlődő cég, mely alapvetően csomagolástechnikával foglalkozik. Egyedülállóan széles termékskálával és rugalmas szolgáltatásokkal áll partnerei rendelkezésére. Fennállása óta folyamatosan szolgálja ki termékeivel a térségben tevékenykedő nagy cégeket.

Főbb feladatok, munkák:

Mocsa külterületén található telephelyünkre keresünk targoncás vizsgával rendelkező munkavállalót két műszakos munkarendbe.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Targoncás bizonyítvány;
minimum 3 év szakmai tapasztalat;
megbízhatóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Faiparban szerzett tapasztalat;
túlméretes áru mozgatásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződés, bejelentett bér, fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2911 Mocsa

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, valamint targoncás bizonyítványát!