A DHL vezető szerepet tölt be a nemzetközi expressz, szállítmányozási és logisztikai piacon. Cégünk nemzetközi szinten és Magyarországon egyaránt folyamatosan fejlődik és növekszik. Csapatunk újabb tagját keressük

Targoncavezető

pozícióba.

Feladatok:

  • Anyagmozgatás különböző típusú targoncákkal (homlokvillás, magas emelésű)
  • A DHL nemzetközi és belföldi küldeményeinek rakodása, feldolgozása, szortírozása, ellenőrzése
  • Áruküldemények, vámkezelendő küldemények kisérő papírjainak ellenőrzése
  • Küldemények címkézése

Elvárások:

  • targoncavezetői jogosítvány,
  • 1-3 éves targoncavezetői tapasztalat,
  • szakmunkás bizonyítvány,
  • számítástechnikai ismeretek,
  • határozottság, pontosság, precizitás,
  • monotonitástűrő személyiség,
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, csapatszellem, rugalmasság.
  • alapfokú angol nyelvtudás - előny

Juttatások:

  • Fix műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Ajándék kártya
  • Negyedéves bónusz (próbaidő lejárta után)
  • Generali élet- és balesetbiztosítás
  • Ingyen kávé és tea az irodában
  • Ingyen parkolási lehetőség
  • Csocso asztal a kantinban
  • Céges mobil előfizetési kedvezmények

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Karrierépítés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Piacvezető nemzetközi cég által nyújtott stabil háttér
  • Belső képzések
  • Új, modern raktár, automatizált szortírozó berendezés

Műszak:  Hétfőtől péntekig: 17:00-01:30-ig

Kezdési időpont: Azonnal

Munkavégzés helye: 1185 Budapest, BUD Nemzetközi repülőtér 302. épület

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1185 BUD Nemzetközi Repülőtér, 302. épület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésedet kérlek küld el az önéletrajzodat.