Gyógyszergyártásban piacvezető céghez keresünk olyan munkatársakat, akik szeretnének hozzájárulni a cég további sikeres működéséhez és modern környezetben, szuper juttatásokat kapva dolgozni. Ha te úgy érzed pont ezt keresed, jelentkezz a következő munkakörben:

Targoncás raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktári készáruk, termékek, csomagoló anyagok raktározási teendőinek ellátása
  • Termékek szétosztásának, raktárból kiadásának elvégzése
  • Készáruk betárolása, kitárolása, csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Új típusú jogosítvány vezetőállásos és -üléses targoncára
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Raktári tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, 13. havi fizetés
  • Kamatmentes lakáshitel
  • Változatos vállalati étkezde
  • Igénybevehető balatoni nyaraló
  • Ingyenes orvosi szakrendelés a telephelyen
  • Modern, fejlődő környezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

XVI. kerület

Ha felkeltette érdeklődésed ez a lehetőség, ne habozz, küldd el nekünk önéletrajzod és amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, kollégánk hívni fog interjúval kapcsolatban!