Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltünket gyárunk termelési részlegébe várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön. Építse karrierjét nálunk, ahol egy kivételes technológiával dolgozhat.
Pályakezdő mérnökök, figyelem!

TÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióba keresünk új kollégákat!

Feladatok:

  • operatív, napi feladatok végrehajtása a napi gyártási folyamatokkal kapcsolatban,
  • társosztályok támogatása a quality osztályt érintő feladatokban,
  • meglévő termékek műszaki és gyártási dokumentációinak (anyaglisták, műszaki rajzok stb.) karbantartása, gyártásának támogatása,
  • gyártáshoz szükséges dokumentációk elkészítése,
  • együttműködés a társterületekkel, gyártó üzemmel napi szinten,
  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás,
  • részvétel a reklamációkezelésben és a javító intézkedések bevezetésében, konstrukciós oldalról.

Követelmények, elvárások:

  • gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség,
  • számítógépes alkalmazások ismerete (MS Office),
  • angolnyelv-tudás (társalgási szint),
  • önálló, precíz, megbízható munkavégzés,
  • jó elemző készség,
  • nyílt és kreatív gondolkodás,
  • jó szervező készség,
  • proaktivitás, csapajátékos attitűd.

Előnyt jelent:

  • sorozatgyártási, fejlesztési tapasztalat,
  • multinacionális munkatapasztalat,
  • akkumulátor gyártási technológia ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • cafeteria,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • vállalati busz / bejárás támogatása,
  • kiváló munkakörnyezet.

Bejáráshoz ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:

  • Budapest – Dunakeszi – Göd
  • Kétbodony – Romhány – Szátok – Tereske – Érsekvadkert – Patak – Nagyoroszi – Borsosberény – Rétság - Szendehely – Szendehely Katalinpuszta – Kosd – Göd
  • Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyház – Őrbottyán – Vácrátót – Csörög – Sződ – Sződliget – Göd
  • Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác – Sződliget – Göd

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Göd

Önéletrajzát kérjük, küldje el a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.