Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cége,
a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb
termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a Közép-Kelet-Európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Társaságunk

Tablettázó előkészítő

    munkatársat keres
    Referenciaszám: 30006460

Főbb feladatok:

  • A részlegben dolgozók folyamatos munkájához szükséges anyagok biztosítása;
  • alapanyagok, segédanyagok üzemen belüli mozgatása;
  • alapanyagok bemérése a gyártáshoz a technológiai előíratok alapján;
  • a bemért alap- és hatóanyagok felhasználásával porhígítások készítése;
  • a bemérő területén használt berendezések, eszközök munkautasítás szerinti tisztítása;
  • a minőségbiztosítási szabályok, üzemi munkavégzésre vonatkozó előírások betartása,
  • a munkafolyamatok folyamatos dokumentációja: a gyártási és tisztítási lapok vezetése.

Önt keressük, ha:

  • Érettségivel és/vagy általános vegyésztechnikus végzettséggel rendelkezik;
  • gyalogkíséretű targoncavezetésben jártas;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír;
  • precizitás, pontosság, fegyelmezett munkavégzés jellemzi;
  • gyógyszergyártásban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de a termelés iránt érdeklődő pályakezdő vegyésztechnikusok jelentkezését is várjuk.

Munkarend:

  • 3 műszakos

Amit kínálunk:

    Elkötelezett, támogató csapatot, magas szakmai színvonalú munkavégzést, speciális, egyedülálló iparági tapasztalatok megszerzésének
    lehetőségét egy stabil, hazai központú munkahelyen, ahol kollégáink egészsége és kiegyensúlyozottsága kiemelten fontos számunkra.
    • egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítássalgondoskodunk munkatársaink egészségének megőrzéséről,
    • jóllétükhöz vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá,
    • a családok életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk,
    • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom),
    • kollégáink folyamatos fejlődését szakmai továbbképzésekkel, konferenciákkal és belső képzésekkel segítjük.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezése során önéletrajzát a bérigénye feltüntetésével szíveskedjen csatolni.