Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Vezető informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (www.delta.hu). 1987-ben alapított cégcsoportunk közel 30 éve az ország vezető IT és irodatechnika megoldásszállítója. Üzleti fejlődésünknek köszönhetően, kiváló szakembereink körébe új Kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Szolgáltatási üzletág vezető (IT/irodatechnika szerviz)

FELADATKÖR:

  • A Delta Csoport portfóliójába tartozó informatikai és irodatechnikai szerviz szolgáltatási kör menedzselése, szolgáltatások értékesítése, az üzletág vezetése, képviselete.

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGEK:

  • A szolgáltatások mérhető és ellenőrizhető paraméterek alapján történő menedzselése
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, értékesítési támogatás
  • Üzleti lehetőségek kapcsán szakmai előkészítés és támogatás a kereskedelem számára
  • Létrejött szerződések menedzselése, SLA feltételek folyamatos biztosítása
  • Szerződéses feltételek kialakítása, árazás, szakmai egyeztetés az ügyfelekkel
  • A divízió üzleti eredményességének biztosítása
  • Képzett szakemberekből álló, több szakterületet magában foglaló csapat vezetése
  • Munkafolyamatok szervezése, folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai/gazdasági végzettség
  • Szervizszolgáltatással kapcsolatos, legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Irodatechnika és/vagy IT piac ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló folyamatszervező és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Széleskörű gyártói, beszállítói kapcsolatok
  • Irodatechnikai műszaki ismeretek
  • 10 főt meghaladó létszámú, szakmailag tagolt csapat irányításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag, céges autó
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Magasan képzett szakemberi gárda, teljes körű back office támogatás
  • Megbízható, stabil cég
  • Dinamikus, eredményorientált vállalati kultúra

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Delta Informatika Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szolgáltatási üzletág vezető (IT/irodatechnika szerviz)
  • Rövid pozíció név: Üzletágvezető
  • Hirdető cég: Delta Informatika Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A szolgáltatások mérhető és ellenőrizhető paraméterek alapján történő menedzselése Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, értékesítési támogatás Üzleti lehetőségek kapcsán szakmai előkészítés és támogatás a kereskedelem számára Létrejött szerződések menedzselése, SLA feltételek folyamatos biztosítása Szerződéses feltételek kialakítása, árazás, szakmai egyeztetés az ügyfelekkel A divízió üzleti eredményességének biztosítása Képzett szakemberekből álló, több szakterületet magában foglaló csapat vezetése Munkafolyamatok szervezése, folyamatos fejlesztése
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki/informatikai/gazdasági végzettség Szervizszolgáltatással kapcsolatos, legalább 5 éves vezetői tapasztalat Irodatechnika és/vagy IT piac ismerete Tárgyalóképes angol nyelvtudás Kiváló folyamatszervező és problémamegoldó készség Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.05.19