Informatikai mérnök

  • Cég neve

    Schrack Seconet Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Linux
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Üzleti tevékenységünk súlypontja az automatikus tűzjelző és oltórendszerek értékesítése, tervezése, telepítése, és karbantartása. Egyre jelentősebb volument képvisel a komplex biztonságtechnikai rendszerek, illetve ezek alrendszereinek létesítése, a nővérhívó  és a teljeskörű gyengeáramú rendszerek kivitelezése.

Főbb feladatok, munkák:

  • Linux szerverek és azokon futó alkalmazások üzemeltetése.
  • Saját fejlesztésű rendszereink karbantartása, továbbfejlesztés támogatása.
  • Részvétel az informatikai csapat napi feladataiban.
  • Scrum meetingeken való részvétel.
  • Sprinteken kiosztott feladatok időben történő elvégzése.
  • Jogosultságok kiosztásának ellenőrzése.
  • Üzemeltetési folyamatok monitorozása, riasztások kezelése és beérkező ticketek megoldása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magas rendelkezésre állású Linux alapú infrastruktúrák tervezésében, üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Szoftver verzió követést támogató rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Gitlab).
  • Konténerizációs megoldások ismerete, konténerek futtatásában szerzett tapasztalat.
  • Active Directory ismerete és használatában szerzett tapasztalat.
  • TCP/IP hálózatok üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Rendszer-felügyeleti rendszerek kiépítésében szerzett tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kubernetes és Docker Swarm ismerete.
  • Hálózati ismeretek (Cisco, VLAN, Load Balancing, hálózat virtualizáció, CCNA, CCNP tanúsítványok).
  • Linux tanúsítvány.
  • Mentési és archiválási technológiákban való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokat jelentő informatikai projektek.
  • Csapatmunka, fiatalos, agilis környezetben.
  • Fejlődési lehetőség, rendszeres külső ás belső képzések.
  • Rugalmas munkaidőbeosztás.

A jelentkezés gombra kattintás után, kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!