Közép-dunántúli, neves multinacionális vállalat fejlesztési projektjeihez keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (BEÁGYAZOTT RENDSZER, FEJLESZTÉS, OMC, ANGOL)

FELADATOK

  • Beágyazott szoftverfejlesztés C nyelven, és az ehhez kapcsolódó teljes körű fejlesztési dokumentáció elkészítése
  • Részvétel a szoftvertervezésben, kivitelezésben a specifikációk alapján - vezérlőegységek szoftver-moduljainak fejlesztése, vevői követelmények elemzése
  • Szoftver modulok tesztelése, tesztriportok készítése - változások, változtatások nyomon követése, valamint szoros együttműködés helyi, illetve külföldi projekt-tagokkal

KÖVETELMÉNYEK

  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára való képesség, precizitás, szisztematikus munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Járműipari szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • Mikrokontroller és HW perifériák ismerete
  • Kapacitív technológiai ismeret
  • OMC ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

EGYÉB INFORMÁCIÓ

  • A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Közép-Dunántúl

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK (Beágyazott rendszer, fejlesztés, OMC, angol), Közép-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Vezetők, szakemberek keresése és közvetítése.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.