BUDAPEST FŐVÁROS II. KERÜLETI ÖNKORMÁNYZAT I. SZÁMÚ GONDOZÁSI KÖZPONT
  • Budapest Főváros II. kerületi Önkormányzat I. sz. Gondozási Központja.

  • Szociális gondozó

    Feladatok:

      Idősellátás területére, jelzőrendszeres házi segítségnyújtás szolgáltatásban foglalkoztatott szociális gondozó-koordinátort keresünk.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      1/2000-es SZCSM rendelet szerinti szakképesítés, empátia

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Szociális ágazatban szerzett munkatapasztalat

    Amit kínálunk:

      Határozatalan idejű közalkalmazotti jogviszony. A jogszabályok által garantált díjazáson felüli munkáltatói pótlék, BKK bérlet, pénzben megváltott természetbeni juttatás, munkaruha hozzájárulás, jutalom. Családias légkör.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1027 Budapest, Bem József tér 2.