Betegszállító – Betegkísérő / ápoló (rész/teljes munkaidőben)

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 29-31.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Medicover Közép-Kelet-Európa vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk

munkakör betöltésére

Feladatok

  • Betegszállítási betegkísérési feladatok ellátása
  • Betegszállításokkal kapcsolatos dokumentáció pontos vezetése
  • Biztonságos, atraumatikus betegtranszport menedzselése

Előny

  • OMSZ-nál szerzett munkatapasztalat

Munkaidő

  • Rész/Teljes munkaidő napi 4-6-8 órában
  • Hétköznapokon rugalmas munkaszervezésben (07.00-15.00 illetve 08.00-16.00)
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Nincs éjszakai munkavégzés
  • Nincs ünnepnapi munkavégzés

Munkavégzés helye
Budapest - XIII. kerület

Elvárások

  • Érettségi
  • Betegkísérői részszakképesítés / Mentőápolói szakképesítés
  • Érvényes MESZK tagság, Működési engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 2 év tapasztalat
  • Szakmai elhivatottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • Megbízhatóság szervezeti lojalitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Igényes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Átlagon felüli munkakörnyezet
  • Kiszámíthatóság
  • Önálló, felelősségteljes munkalehetőség
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Egészségbiztosítási csomag
  • Munkavállalói kedvezmények (Patika, Optika, Fitness) egységünknél

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a "Jelentkezem" gomb segítségével.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.