Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Szerviztechnikus/Szervizmérnök

pozícióba.

Van műszaki affinitása, érdeklik a szabályzórendszerek és az IT? Szeret utazni és rugalmasan beosztani az idejét?

Partnerünk energetikai és épületgépészeti mérésekkel, szabályozásokkal foglalkozik már 29 éve. Komplett megoldásokat, széles termékpalettát és rugalmas szolgáltatásokat kínálnak.

Ha szeretne Ön is egy családias csapat tagja lenni és tovább fejleszteni a szakmai tudását, itt lehetőséget kap! Jelentkezzen!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Épületgépészeti szabályozóberendezések, DDC szabályozók programozása, üzembe helyezése
  • Szabályozóberendezések szervizelése
  • Fűtési rendszerek, elektronikus szabályzórendszerek programozása
  • Felügyeleti rendszerek kialakítása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Műszaki tapasztalat
  • IT ismeretek
  • Középfokú műszaki végzettség (műszerész vagy épületgépész)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Befejezett felsőfokú épületgépész, villamosmérnök vagy informatikus végzettség
  • DDC szabályozók programozásának ismerete
  • Épületgépészeti rendszerek szabályozásában szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás szövegértés szinten

A munkavégzés helye:

Budapest (9. kerület) részben irodai, részben terepi munka

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Cafetéria
  • Prémium (évente akár 3 alkalommal)
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Céges laptop
  • Céges telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Továbbképzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Stabil céges háttér
  • Családias hangulat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Takár Alexandra várja a "Jelentkezem" gombra kattintva.