FÉMALK Zrt.

Szerszámkészítő

FELADATOK:

  • Az átadott szerszámkonstrukció, alkatrészrajz alapján javítja a gyártóeszközöket, vagy elkészíti az új szerszámokat
  • Alkatrészek előkészítése
  • Szerszámkészítéshez kapcsolódó technológiai folyamatok levezetése
  • Az elkészült alkatrészek minőségének és méreteinek ellenőrzése
  • Különféle szerszámlakatos munkák elvégzése: fúrás; menetelés; illesztés; méretre köszörülés
  • A szerszámok összeszerelése
  • Szerszámpróbák figyelemmel kísérése

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség (szerszámkészítő)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • 1-3 év szakmai tapasztalat szerszámkészítés területén
  • Precíz, megbízható munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Cafeteria csomag
Fél évente jutalom
Munkásszálló biztosítása

Albérlet támogatás
Üdülési lehetőség
Stabil nagyvállalati háttér és hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Öntöde utca

A jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.