Vállalatunk a több mint 8000 főből álló, nemzetközi SEG Automotive cégcsoport tagja. Büszkék vagyunk arra, hogy Miskolcon gyártó üzemünk eredményeivel és fejlesztési központunk innovációival egyaránt hozzájárulunk a jövő autóipari termékeinek megalkotásához.
Folyamatosan bűvülő Fejlesztő Központunk több mint 100 fős mérnöksége olyan technológiai újdonságokon dolgozik, melyek hatékonysága és megbízhatósága nemzetközi szinten elismert. A szakmai kihívásokat jó légkörben, kreatív munkakörnyezetben, együttműködő csapat részeként oldjuk meg. Tervezz velünk!

Szériatámogató fejlesztőmérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • a szériagyártás fejlesztési oldalról történő támogatása
    • kapcsolattartás és információcsere biztosítása a fejlesztés és a termelés között
    • fejlesztési projektben megoldási javaslatok kidolgozása az aktuális minőségi és széria problémákra, költségoptimalizálás projektekre
    • a beszállított alapanyagok specifikációtól történő eltéréseinek elemzése, értékelése termékfunkció szempontjából
    • a termékek műszaki változtatási folyamatának koordinálása és a hozzá kapcsolódó dokumentáció elkészítése
    • minta- és tesztmegrendelések szervezése, nyomon követése, az eredmények értékelése és dokumentálása
    • az ipar vezető fejlesztési módszertanainak alkalmazása (DRBFM, Design for reliability)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • gépészmérnöki vagy villamosmérnöki mérnök végzettséggel rendelkezel,
    • fejlesztési vagy szériatámogatási területen minimum 2 éves szakmai tapasztalatra tettél szert,
    • legalább középfokú szintű angol nyelvtudásod van,
    • német nyelvtudás és mérnöki területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    • változatos feladatok, fiatalos munkahelyi környezet
    • rugalmas munkaidő
    • hosszútávú karrierlehetőségek
    • szakmai és személyes fejlődésed sokoldalú támogatása (teljesítményértékelések, karrierterv készítése, tanfolyamok, szakmai továbbképzések, tanulmányok támogatása, nyelvtanulási lehetőség, stb.)
    • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
    • home office lehetősége
    • munkába járás támogatása
    • munkatársi kedvezmények városszerte

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!