Versenyképes fizetésre vágysz? Szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja? Munkába állnál akár most azonnal? Akkor Téged keresünk az alábbi munkakörbe:

Szerelő- VÁC

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Versenyképes bércsomag (3 havonta jelenléti jutalom, 13. havi bér, teljesítmény prémium, műszakpótlék)
  • Céges busz a következő településekről:
    • 1: Szente, Kétbodony, Romhány, Szátok, Érsekvadkert, Tereske, Rétság, Szendehely,
    • 2: Nagyoroszi, Borosberény, Bánk, Tolmács, Diósjenő, Nógrád,
    • 3: Vámosmikola, Ipolytölgyes, Letkés, Ipolydamásd, Szob, Kismaros, Verőce
  • 6 hónap után cafetéria és béremelés
  • Modern, színvonalas munkakörnyezet
  • Jó munkahelyi légkör
  • Újítási ötletek befogadása
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Több (3-4) műszakos munkarend
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Jó a kézügyességed és pontos vagy
  • Betartod a munkautasításokat
  • Jól tűröd a monotonitást
  • Terhelhető vagy
  • Tudod vállalni a többműszakos munkarendet

Feladataid lesznek:

  • Gépkezelői feladatok ellátása, részegységek összeszerelése
  • Gyártógépek kezelése
  • Gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása
  • Késztermékek minőségének ellenőrzése

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vác

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.