Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A ZF Konszern egyetlen magyarországi leányvállalata,
ZF Hungária Kft.
Automata sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerelési folyamattervező

Feladatok:

  • Berendezések, rendszerek, szerelési folyamatok megtervezése, kialakítása, dokumentálása
  • Műszaki dokumentáció és tervezési előírások ellenőrzése, kiegészítése, módosítása
  • Gyártástervezés – szerelési műveletek, műveleti sorrendek, szerelő és ellenőrző eszközök meghatározása, előírása
  • Ciklusidők meghatározása
  • Szerelő berendezések, szereléshez szükséges eszközök beszerzése, tesztelése, beállítása, jóváhagyása
  • Berendezések karbantartásának ütemezése
  • Intézkedések bevezetése a szerelés racionalizálására, folyamatok fejlesztése
  • A szerelési lay-out ellenőrzése
  • FMEA kidolgozásában és intézkedések bevezetésében való részvétel
  • A szériális termelési folyamat támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Szerelési folyamatok fejlesztésében, ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat
  • Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Folyamatorientált gondolkodásmód
  • Szervezői, elemzői képességek, kezdeményező készség, tárgyalási készség, csapatszellem
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, SAP, Axalant)

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál
  • Jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
  • Folyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamot
  • Teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumot
  • Önkéntes nyugdíj és egészségpénztári hozzájárulást
  • Étkezési támogatást
  • Különböző sportolási lehetőséget
  • Iskolakezdési támogatást
  • Vállalati óvoda igénybevételének lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Eger, 3300 Kistályai utca 2.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szerelési folyamattervező
  • Rövid pozíció név: Folyamattervező mérnök
  • Hirdető cég: ZF Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Eger
  • Feladatok: Berendezések, rendszerek, szerelési folyamatok megtervezése, kialakítása, dokumentálása Műszaki dokumentáció és tervezési előírások ellenőrzése, kiegészítése, módosítása Gyártástervezés – szerelési műveletek, műveleti sorrendek, szerelő és ellenőrző eszközök meghatározása, előírása Ciklusidők meghatározása Szerelő berendezések, szereléshez szükséges eszközök beszerzése, tesztelése, beállítása, jóváhagyása Berendezések karbantartásának ütemezése Intézkedések bevezetése a szerelés racionalizálására, folyamatok fejlesztése A szerelési lay-out ellenőrzése FMEA kidolgozásában és intézkedések bevezetésében való részvétel A szériális termelési folyamat támogatása
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Szerelési folyamatok fejlesztésében, ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat Magas szintű angol nyelvtudás írásban és szóban Folyamatorientált gondolkodásmód Szervezői, elemzői képességek, kezdeményező készség, tárgyalási készség, csapatszellem Számítógépes ismeretek (MS Office, SAP, Axalant)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: ZF Hungária Kft.>