Projektvezető

  • Cég neve

    Multi Alarm Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Van már több éves projektmenedzsment tapasztalatod és készen állsz komplex, területeken átívelő projektvezetői feladatokra? Szeretnél egy 100%-ban magyar tulajdonú, piacvezető cég meghatározó tagja lenni?

Főbb feladatok, munkák

  • Menedzseled egy új technológia bevezetéséhez kapcsolódó feladatokat
  • Mátrix struktúrában irányítod és összefogod különböző szakmai területek kollégáinak és vezetőinek munkáját
  • Előkészíted és folyamatosan vezeted a projekt erőforrás- és ütemtervét
  • Összeállítod a döntéselőkészítő anyagokat
  • Rendszeres státuszriportokat készítesz a felsővezetés számára

Amit kínálunk

  • Több mint 30 éve folyamatosan fejlődő és bővülő, 100 %-ban magyar tulajdonú piacvezető cég
  • Hosszútávú, stabil és mégis változatos munka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kihívásokkal teli, szakmai fejlődést biztosító munkakör
  • Cafetéria
  • Komplex egészségbiztosítási csomag
  • Csapatépítő rendezvények

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Van legalább 5 éves projektvezetői tapasztalatod
  • Kiválóan kommunikálsz és könnyen együttműködsz másokkal
  • Gyorsan átlátod a problémákat és képes vagy rendszerben látni a folyamatokat
  • Képes vagy hatékonyan tervezni és jól kezeled a határidőket

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Ha felkeltettük az érdeklődésedet és rendelkezel a megadott elvárásokkal, küldd el nekünk az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.