Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.
A Fővárosi Vízművek Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szennyvízágazati Villamos karbantartó

FELADATAI LESZNEK:

  • a cégünk üzemeltetésében álló telepeken működő berendezések elektromos karbantartása a Karbantartási terv szerint
  • elektromos megelőző karbantartási feladatok elvégzése kiadott munkalapok alapján
  • meghibásodások elhárítása a telephelyeinken
  • közép/kis feszültségű hálózaton kapcsolások elvégzése, hálózat felügyelete
  • elektronikus munkalapok szabályszerű vezetése, más kisebb adminisztratív feladatok elvégzése

ÖN AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • szakközépiskolai vagy szakmunkásképzői végzettséggel rendelkezik
  • gépek, berendezések üzemeltetésében, karbantartásában, szervízelésében szerzett minimum 3 éves tapasztalatot szerzett
  • precizitás jellemzi
  • kiválóan felismeri és megoldja a felmerülő problémákat
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik
  • munkaidőn felül, készenléti díj ellenében rendelkezésre állás biztosítását vállalja

ELŐNYT JELENTHET, HA:

  • rendelkezik alállomás kezelői, és/vagy hálózat kezelői végzettséggel
  • rendelkezik robbanásbiztos berendezések kezelője/karbantartója végzettséggel
  • rendelkezik érintésvédelmi felülvizsgáló, és/vagy erősáramú berendezések felülvizsgálója végzettséggel
  • rendelkezik angol nyelv társalgási szintű ismeretével

AMIT KÍNÁLUNK:

  • munkaruha, egyéni védőeszközök, személyi szerszámok biztosítása;
  • jól felszerelt műhely;
  • készenlétes időszakban vállalati autó és mobil telefon használatának biztosítása;
  • munkába járáshoz költségtérítés;
  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk;
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat;
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk;
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket;
  • kedvezményesen vásárolhat partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából;
  • szakmai továbbképzésekre lehetőséget biztosítunk;
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhet;
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehet részt.

Egyéb információ az állásról:

  • SZERZŐDÉS TÍPUSA: határozatlan idő, teljes munkaidő
  • MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest (Csepel) XXI. kerület, Nagy Duna sor 2.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület, Nagy Duna sor 2.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.