Karbantartó technikus

  • Cég neve

    PAYER INDUSTRIES HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    8400 Ajka, Sport utca 27.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Fröccsöntő, forgácsoló, és egyedi célgépek, ill. épület elektromos berendezéseinek üzemben tartása, javítása
  • Hibakeresés elektronikai és műszaki rajzok alapján
  • A termelés működését biztosító technikai berendezések üzemelésének biztosítása
  • Gyártó berendezések megelőző karbantartásának elvégzése
  • Diagnosztikai programok használata, hibanaplók letöltése, hibák elemzése
  • Az elvégzett szervizelési munkálatok precíz dokumentálása
  • Aktív részvétel egy fejlődő cég minőség alapú szolgáltatás szemléletének kialakításában

Elvárások

  • Elektrotechnikus, automatizálási technikus, mechatronikai technikus vagy villanyszerelő végzettség
  • Elektromos rajzolvasás
  • Mérőeszközök használata
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés, és munkadokumentáció
  • Határozottság, döntésképesség, feladatok rangsorolásának képessége
  • Számítógépes ismeretek
  • Több műszakos műszakrend vállalása
  • Gyártóüzemi karbantartói tapasztalat
  • Logikus gondolkodás

Előnyt jelent

  • Technikus végzettség
  • Műanyagipari berendezések javításában szerzett tapasztalat. (fröccsöntés)
  • Szerszámgépek javításában és karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Szenzorok és ipari kamera rendszerek ismerete
  • Hidraulika, pneumatika rendszerek ismerete és rajzolvasás
  • PLC, vezérlés ismerete
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Speciális területen, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok
  • SZÉP kártya juttatás
  • Útiköltség-térítés
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

Céginformáció

PAYER Group összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója.
A cégcsoport központja Ausztriában található, leányvállalatai Magyarországon, Kínában és Malajziában.
Ügyfeleink világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, melyek részére, többek között, a szőrtelenítés és szépségápolás, otthon és kert, gyermekápolás, sport és életmód, egészségügyi megoldások ágazatokban gyártunk termékeket.
Az évek során sikerült kiépítenünk egy olyan magas színvonalú kompetenciát, ami alkalmassá teszi vállalatunkat komplex projektek lebonyolítására: közreműködünk a termék tervezésébenszerszámokat gyártunk a műanyag és fém alkatrészekhez, majd a sorozatgyártás során műanyag alkatrészek fröccsöntését végezzük, feliratozunk, késztermékeket szerelünk, csomagolunk és szállítunk a vevők igényei szerint.
A több, mint 76 éves múlttal rendelkező Payer Group ajkai gyárába keressük új munkatársunkat.

Jelentkezéséhez kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.