Szenior Gépészmérnök

Profession Services

Budapest

Szeretnél egy olyan helyen dolgozni, ahol magas minőségben tervezhetsz és alkothatsz egy nemes cél érdekében? Ne keress tovább, válassz minket! Partnerünk kerekesszékek, illetve kerékpárok tervezésével és gyártásával foglalkozik. Ehhez keresünk egy olyan kollégát, aki a műszaki tervezés mellett a szerelők munkáját felügyelve valósítja meg a kitűzött célokat. Ne hagyd ki ezt a nagyszerű lehetőséget!

Miért érdemes jelentkezni?

  • Nagyszerű juttatási csomag vár Rád, bónuszokkal
  • Változatos munkakör, a tervezés mellett a szerelésben is aktívan részt vehetsz
  • Kellemes munkakörnyezet
  • A szerelő csapat munkáját felügyelheted vezetőként
  • Támogató ügyvezetők segítenek és egy nagyszerű csapat tagja lehetsz

Feladatkör:

  • Könnyűszerkezetű járművek speciális hajtás elemeinek fejlesztése
  • a tervezett eszközök alkatrészeinek legyártatása, összeszerelése, tesztelése
  • gyártástámogatás
  • dokumentáció készítés

Amit várunk tőled:

  • műszaki egyetemi végzettség (gépészmérnök)
  • Jártasság járműtechnikai, rehabmérnöki, finomechanikai területen
  • 7 év releváns szakmai tapasztalat
  • 3D CAD tervezőrendszer/szoftver ismeret

Ami előnyt jelenthet a pályázatod során:

  • Vezetői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, jelentkezz most!

Budapest