Securitas Kft.

Személy- és vagyonőr ( Terminál I. /Liszt Ferenc repülőtér)

Főbb feladatok, munkák

    Szakmai feladataid a biztonság megteremtéséhez:

    • Járőrözési feladatok ellátása,
    • Személyforgalom be -és kiléptetése,
    • Tehergépjármű forgalom be -és kiléptetése,
    • Kulcsok kezelése,
    • Dokumentáció kezelése,
    • Rendkívüli események bekövetkezésekor szakszerű/jogszerű intézkedések végrehajtása,
    • Létesítmény területén érvényben lévő szabályok betartása és betartatása,
    • Hatóságokkal történő együttműködés,
    • Plombák kezelése,
    • Szükség szerint digitális adatrögzítés, kezelés végrehajtása, továbbítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Rád várunk, ha:

    • Rendelkezel:
    • személy-és vagyonőri végzettséggel és kamarai tanúsítvánnyal,
    • gyakorlati tapasztalattal személy-és vagyonőrként.
    • magabiztos fellépéssel,
    • kiváló kommunikációs- és megfigyelőképességgel,
    • ápolt, igényes a megjelenésed,
    • számítógépes ismeretekkel (kezelői, felhasználói, az interjú során tesztelésre kerül)
    • legalább „B” kategóriás jogosítvánnyal,
    • egy idegen nyelv ismerete előny, (angol, román, bolgár, orosz)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    egy idegen nyelv ismerete előny (angol, román, bolgár, orosz)

Amit kínálunk:

    XVIII. kerület Liszt Ferenc repülőtérkeresünk Személy- és vagyonőr munkatársakat Egyszerűsített foglalkoztatásban a Terminál I. ipari objektum őrzésére
    Csatlakozz hozzánk, mert:

    • Hivatalosan bejelentve, teljesen törvényesen foglalkoztatunk.
    • Minden hónapban hivatalosan kifizetjük:
    • a pótlékokat (éjszakai 15%, ünnepnapi 100% és túlóra 50-100%),
    • Díjmentesen biztosítjuk számodra:
    • formaruhát,
    • élet- és balesetbiztosítást,
    • magán célú jogi tanácsadást,
    • a szükséges szakmai képzéseket, tréningeket,
    • éves- és szükség szerint idő közbeni egészségügyi szűrést.
    • Belépéskor képzési és betanulási segítséget nyújtunk számodra.
    • Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkezünk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

- személy- és vagyonőri igazolvány, tanúsítvány