A Richter Gedeon
Dorogi Fióktelepe

személy és vagyonőr

    munkatársat keres
    Referenciaszám: 30006140

    Csatlakozzon Magyarország egyik vezető gyógyszeripari cégéhez, a Richter Gedeon Nyrt. csapatához!

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. A nőgyógyászat terén szerzett több mint egy évszázados tapasztalata és a világ egyik legszélesebb termékpalettája révén globálisan is elismert szereplője a gyógyszeriparnak. Az 1000 főt meghaladó kutató-fejlesztő bázisával a közép-kelet-európai térség egyik legjelentősebb kutatási központja. A Richter legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Szerepkör bemutatása

    A Rendészeti osztály alapvető célkitűzése és feladata, hogy biztosítsa az emberi élet és egészség, valamint a Társaság anyagi és nem anyagi erőforrásainak védelmét. Ennek egyik nagyon fontos eleme az objektumvédelmi szolgálatot ellátó kollégáink tulajdonvédelmi feladatai, mely tevékenységekért a Rendészeti osztály alkalmazásában 24/48 órás folyamatos műszakot teljesítő Személy-és vagyonőrök biztosítanak.

Főbb feladatok:

  • Magántulajdon védelmének biztosítása, objektumőrzés;
  • mechanikai, fizikai és elektronikai vagyonvédelmi jelző-és megfigyelő rendszerek kezelése;
  • személy és áruforgalmi beléptetés, ellenőrzés informatikai eszköztámogatás segítségével;
  • ügyfélközpontú szolgáltató szemlélet megjelenítésére, segítségnyújtásra és támogatás;
  • komplex őrzés védelmi feladataink biztosítása mellett, egyéb alkalmi rendezvények biztosítása, személybiztosítás, kísérés.

Követelmények, elvárások:

  • Személy-és vagyonőri oklevél;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, Microsoft Office (Word, Excel);
  • csapatban való együttműködési készség;
  • ügyfélközpontú kommunikáció.

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás;
  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség stabil hátterű, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben;
  • előre elkészített műszakbeosztás – ami tervezhetőséget és kiszámíthatóságot jelent;
  • versenyképes jövedelem;
  • széleskörű juttatási csomag;
  • felelősségteljes munka, folyamatos fejlődési lehetőséggel.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Dorog

Kérjük, hogy jelentkezése során fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a referenciaszám feltüntetésével szíveskedjék csatolni.