Személy-és vagyonőr

Hirdetés szövege:

    Az ÁRGUS-SECURITY Kft. munkatársat keres teljes munkaidős saját alkalmazotti munkakörbe budapesti irodaház őrzésére, az alábbi pozícióba:

    Személy-és vagyonőr Budapest Belvárosában található irodaház őrzésére munkanapokon napi 12 órában, nettó 920 Ft-os órabérben

    Amit kínálunk:

    • Saját alkalmazotti foglalkoztatás,
    • Határozatlan időre szóló munkaviszony;
    • Fizetett szabadság;
    • Szakmai fejlődési lehetőség;
    • Formaruha térítésmentes biztosítása.

    Feladatok:

    • Személyek, járművek ki-és beléptetése, dokumentálása elektronikus felületen;
    • Szolgálati dokumentáció vezetése, az események naplózása elektronikus felületen;
    • Egyéb recepcióhoz köthető feladatok végrehajtása.

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség,
    • Ápolt, igényes megjelenés
    • Érvényes vagyonőri igazolvány;
    • Angol nyelv magabiztos ismerete;
    • Stabil felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek.

    Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy megbízható vállalatnál képzelik el a jövőjüket, szívesen bővítik szakmai tudásukat és képesek a fegyelmezett, pontos munkavégzésre!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1024 Budapest, Lövőház utca 7-9.

Havi nettó fizetési keret:

225 000 HUF