Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
von Caprivi GmbH Fachpersonal
Tőkét lehet szerezni. Gyárat lehet építeni. Az embereket meg kell nyerni.

Szakápoló, ápoló

Dél-Németország területére keresünk jól képzett szakembereket

Hirdetés szövege:

    Kedves Álláskereső!

    Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért ingyenes lakhatással? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!

    Bruttó 3500 €-tól + nettó 15 € naponta (napi díj) + 8000 € hüségbónusz + pótlékok

    Amit biztosítunk az Ön számára:

    • Szakértelmét átlag feletti jövedelemmel honoráljuk
    • Pótlékok: éjszaka 25%, vasárnap 50%, munkaszüneti nap: 100%
    • Hetente előleg
    • Ingyenes szálláslehetőség munkahelye közelében
    • Utazását megszervezzük és finanszírozzuk
    • Bejelentett németországi munkahely
    • Határozatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkül
    • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
    • Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás

    Ami az Ön feladata lesz:

    • Betegek átfogó alap- és terápiás ellátása
    • Ápolási dokumentáció vezetése
    • Betegek gondozása és segítése a napi teendők ellátásában, illetve kapcsolattartás a hozzátartozókkal

    Amivel Ön rendelkezik:

    • Befejezett egészségügyi szakápolói vagy ápolói végzettség
    • Német honosítás (Anerkennung/Urkunde)
    • Utazási hajlandóság Dél-Németország területén

    Kérjük küldje el részünkre:

    • Német nyelvű önéletrajzát
    • Végzettséget igazoló bizonyítványa másolatát
    • Anerkennung/Urkunde másolatát

    Amennyiben utóbbival nem rendelkezik, kérem keresse fel idősgondozói álláshirdetésünket, az Anerkennung megszerzésében segíthetünk.

    Kapcsolattartó személy: Horváth Gergő

    Tel.: 0049 711 34252-250

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ápoló, Egészségügyi szakmunka
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Németország

Havi nettó fizetési keret:

2 500 EUR

Jelentkezési határidő:

2018. 05. 08.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szakápoló, ápoló (Németország)
  • Hirdető cég: von Caprivi GmbH Fachpersonal
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Feladatok: Kedves Álláskereső!Mindig ki szerette volna próbálni szakmai tudását külföldön? Szeretne dolgozni németországi körülmények között németországi fizetésért ingyenes lakhatással? Ha gyorsan és bonyodalmak nélkül munkába állna Európa vezető államában, kérem keressen fel!Bruttó 3500 €-tól + nettó 15 € naponta (napi díj) + 8000 € hüségbónusz + pótlékokAmit biztosítunk az Ön számára:Szakértelmét átlag feletti jövedelemmel honoráljukPótlékok: éjszaka 25%, vasárnap 50%, munkaszüneti nap: 100%Hetente előlegIngyenes szálláslehetőség munkahelye közelébenUtazását megszervezzük és finanszírozzukBejelentett németországi munkahelyHatározatlan idejű szerződés közvetítői díjak nélkülTeljes vagy részmunkaidős foglalkoztatásBetegbiztosítás, nyugdíjbiztosításAmi az Ön feladata lesz:Betegek átfogó alap- és terápiás ellátásaÁpolási dokumentáció vezetéseBetegek gondozása és segítése a napi teendők ellátásában, illetve kapcsolattartás a hozzátartozókkalAmivel Ön rendelkezik:Befejezett egészségügyi szakápolói vagy ápolói végzettségNémet honosítás (Anerkennung/Urkunde)Utazási hajlandóság Dél-Németország területénKérjük küldje el részünkre:Német nyelvű önéletrajzátVégzettséget igazoló bizonyítványa másolatátAnerkennung/Urkunde másolatátAmennyiben utóbbival nem rendelkezik, kérem keresse fel idősgondozói álláshirdetésünket, az Anerkennung megszerzésében segíthetünk.Kapcsolattartó személy: Horváth Gergő Tel.: 0049 711 34252-250
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Fizetés: 2500 EUR
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-24
  • Lejárati dátum: 2018-05-08