UniCorp Biotech Kft.

Orvostechnológiai cég magyarországi képviselete

Support specialist

munkakörbe keres munkatársat neuromoduláció és kardiovaszkuláris üzletágakba

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség: biológus, biomérnök, egészségügyi végzettség
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • precizitás, megbízhatóság
  • önállóság
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • jó szervezőképesség, kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatkör:

  • Orvostechnikai eszközök magasszintű ismerete
  • A termékek orvosszakmai alkalmazásának gyakorlati ismerete, teljeskörű felhasználói szintű kezelés és programozás elsajátítása
  • Technikai segítség nyújtása az egyes felhasználók telephelyén a műtétekhez és ambuláns vizitekhez kapcsolódóan
  • Nemzetközi tudományos studyjainak és guidelinok teljeskörű ismerete és folyamatos nyomonkövetése
  • Prezentációk és ismertetők tartása a képviselt termékkörrel összefüggésben
  • Sales support, a felhasználói kör ismerete, ajánlatok készítése, tenderdokumentáció készítési részfeladatok
  • Kapcsolattartás a felhasználó partnerekkel, a piaci folyamatok folyamatos nyomonkövetése

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony és teljes munkaidős állás
  • versenyképes fizetés
  • kulturált munkakörnyezet
  • szolgálati gépjármű, mobiltelefon

Egyéb információ:

Munkavégzés helye:

Budapest és vidék

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Biotechnika
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.