Csatlakozz a Starbucks budapesti csapatához, mint:

Shift Supervisor (Product Manager)

    Kávéval minden lehetséges.
    Tudjuk jól, hogy a Starbucks az a hely, ahol a rendkívüli minden nap megtörténik. Csatlakozz hozzánk, és légy része a márkának, amit a kávé szerelmesei világszerte imádnak.
    Mindennapi életünk része, hogy felpezsdítjük és gazdagítjuk a lelket – egy ember, egy csésze és egy közösség, egy időben.

Amit ajánlunk:

  • Professzionális oktató csomag (online és gyakorlati tréninggel)
  • Valódi lehetőség a fejlődésre magasabb pozíciókba
  • Vonzó béren kívüli juttatási csomag és kedvezmények
  • Rugalmas munkaidő, mely alkalmazkodhat egyéb elfoglaltságaidhoz
  • Kedvezményes étel-és italfogyasztás kedvenc Starbucks, KFC és Pizza Hut üzleteidben
  • További bónusz lehetőség „Ajánld a barátodat!” programunk keretein belül

Feladataid:

  • A műszakban dolgozó 5-10 barista munkájának irányítása
  • A Starbucks Élmény biztosítása a napi kávézói célok megvalósításával, kitűnő műszakvezetéssel és kellemes munkahelyi légkör megteremtésével
  • A kiemelkedően magas termékminőség biztosítása, a kávézó nyersanyagköltségének optimális szinten tartása jól megtervezett rendelésekkel, leltárak készítésével, és riport analízisek készítésével

Elvárásaink:

  • Tapasztalat csapat vezetésében, önálló projektek levezénylésében vagy résztvétel rendezvények megszervezésében
  • Magas szintű pozitív energia és motiváció
  • Rugalmasság és kreativitás
  • Szakmai és egyéni fejlődés iránti igény és képesség, analitikai képességek
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Igazi kávéimádó vagy és szereted mosolyoddal szebbé varázsolni mások napját? – Jelentkezz biatorbágyi nyitó csapatunkba most a pozíció és helyszín feltüntetésével!