Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol közel 800 főt foglalkoztat és főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.

Dinamikusan növekvő vállaltunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SMT projektmérnök

Feladatok:

  • Elektromos meghajtású gépjárművek kulcs fontosságú elektronikai alkatrészeinek SMT gyártásának előkészítése,
  • Mintagyártások megszervezése a vevői igények alapján,
  • Kapcsolattartás tervezőkkel és folyamatmérnökökkel

Elvárások:

  • Gépészmérnöki-, villamosmérnöki- vagy mechatronikai diploma,
  • Több éves elektronikai gyártási ismeretek SMT területen,
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete,
  • Magabiztos angol és / vagy német nyelvtudás.

Előny:

  • Többéves elektronikai termék bevezetési tapasztalat,
  • Autóipari és minőségtervezési tapasztalat (FMEA, APQP, PPAP).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécel, 2119 Pesti út 80.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott pályázatát küldje.