Van szakmai tapasztalatod  ELADÓ MUNKATÁRS/SHOP ASSISTANT pozícióban?

Alap- vagy középszintű angol nyelvtudással rendelkezel? Szeretnél része lenni egy barátságos családnak és kellemes munkakörnyezetben dolgozni? Legfőképpen: szereted a csokoládét?

Cégünk, a Lindt & Sprüngli Magyarország - piacvezető a prémium csokoládék globális piacán

SHOP ASSISTANT / ELADÓ

munkatársat keres budapesti márkaboltjába.

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív értékesítés és a vevőkkel való kommunikáció
  • Tanácsadás vásárlóink számára a megfelelő termékek kiválasztásában
  • Az áru átvétele, kiadása valamint készlet feltöltése a boltban
  • Előírásoknak megfelelő és esztétikus munkakörnyezet fenntartása

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség egy színvonalas cégnél amely kiváló minőségű termékeket forgalmaz
  • Érdekes munkaköri feladatok exkluzív környezetben
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezmények termékeinkre
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Rengeteg örömteli pillanat egy szuper csapat tagjaként J

Vásárlóink mindig lelkesen térnek be hozzánk, hogy édes pillanatokat szerezzenek maguknak és családtagjaiknak, emiatt a Lindt üzleteinkben való vásárlás örömteli élmény! Ne habozz, csatlakozz a Lindt csapatához!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Felkeltettük az érdeklődésedet? Küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Örömmel várja jelentkezésedet Juhász Zoltán a Lindt & Sprüngli Magyarországnál.