Csekényi Építőanyag Újház Centrum logo

Értékesítő

  • Cég neve

    Csekényi Építőanyag Újház Centrum

  • Munkavégzés helye

    Ajka

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Telephelyen forgalmazott termékek és árucikkek helybeni értékesítése
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé és azok utókövetése
  • Megrendelések kezelése
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé.
  • Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése

Elvárások

  • Kereskedelemben/Értékesítésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel stb...)
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Értékesítési és vevőorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Építőiparban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Piaci környezet (gyártók) ismerete
  • Építőanyag ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Önálló munkavégzés
  • Igényes és kellemes környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Céginformáció

Építőanyag kereskedés Értékesítő munkatársat keres ajkai üzletébe.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével kérjük megküldeni.