Bolti értékesítő (Angol nyelvtudással)

  • Cég neve

    RACIO Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Andrássy út

  • Fizetés

    Nettó 400e - 600e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzletbe belépő vásárlók udvarias, szakmailag is magas szintű kiszolgálása, tájékoztatása.
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel és a telefonon vagy levélben érdeklődőkkel.
  • A számlázó, az áru- és adatkezelő, valamint a belső kommunikációs rendszerek kezelése.
  • A napi és eseti kereskedelmi tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok precíz elvégzése, valamint a termékek, kirakatok, vitrinek rendben tartása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Kiskereskedelmi vagy hasonló, személyes ügyfélkapcsolatot igénylő munkában szerzett, legalább 3 éves tapasztalat
  • A pályázó legyen kiváló kapcsolatteremtő, jó tárgyaló és kulturált megjelenésű, modorú
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Előnyt jelent

  • Más típusú luxuscikk-kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • További nyelvek ismerete (német, orosz, kínai)
  • Kereskedelmi végzettség
  • Svájci órák világának ismerete

Amit kínálunk

  • Havi, a csapatsikerrel arányos juttatás az alapbéren felül
  • Folyamatos szakmai képzés (magyar és angol)
  • Öt napos munkahét, változó, rugalmas beosztás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

A RACIO Hungary Kft.-re keresve mélyebben is megismerkedhet cégünkkel, a következő linken keresztül pedig betekinthet leendő munkahelye színfalai mögé: https://rb.gy/c4uqf7

Jelentkezés a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérem csatolja magyar és/vagy angol nyelű önéletrajzát!