Könyvelés mellett érdekel a tanácsadás? Szívesen vállalnál konzultatív feladatokat a riportok és teljes körű könyvelés mellett?

Csatlakozz a bővülő Big4 számviteli csapathoz most!

Senior Számviteli Tanácsadó

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Saját ügyfeleidet támogatod számviteli-könyveléstechnikai kérdésekben, így igazán változatos, nagyobb hozzáadott értékű munkát fogsz végezni
  • Számviteli tanácsadással segítesz adótanácsadó kollégáidnak a folyamatok kialakításában
  • Részt veszel a teljes körű könyvelésben szorosan együttműködve az adótanácsadó csapattal
  • Riportokat készítesz az ügyféligényeknek megfelelően (KSH, MNB stb.)
  • Junior kollégáid szakmai mentora leszel

Mit várunk Tőled?

  • Közgazdasági, preferábilisan számviteli szakon szereztél diplomát
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 év tapasztalatot szereztél teljes körű könyvelésben számviteli szolgáltatónál vagy könyvelő irodában
  • Különösen előnyként kezeljük, ha tanácsadói (Big, TIER2), vagy vállalati oldalon szerzett főkönyvelői tapasztalatot szereztél
  • Beszéled a nyelvünket: középfokon használod az angolt (írásban és szóban)

Miért éri meg jelentkezned?

  • Versenyképes bérezéssel és változatos cafeteriával ismerik el a munkádat
  • Családbarát környezetben dolgozhatsz, akár részmunkaidőben is pályázhatsz (min. heti 20 óra)
  • Komplex és nagyobb hozzáadott értékű munkát végezhetsz
  • Ideális egyensúlyt találsz a családias környezet és a multinacionális folyamatok között
  • Számos tréningen, belső képzésen fejlesztheted szakmai tudásodat és nyelvtudásodat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérdésed van? A senior tanácsadónk szívesen beszél Veled a pozíció részleteiről és a pályázás következő lépéseiről.