senior könyvelő

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok elvégzése
  • Bevallások elkészítése
  • Főkönyv és analitikák egyeztetése
  • Havi és éves zárás, kapcsolódó tételek könyvelése
  • Beszámoló összeállítása
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval

Elvárások:

  • Gazdasági főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Teljes körű könyvelésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Számviteli és adó jogszabályok naprakész ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos

Előnyök:

  • Marketing, média, kreatív vagy filmgyártó ügynökségi tapasztalat
  • Nemzetközi vállalatnál vagy könyvvizsgálócégnél szerzett tapasztalat
  • Integrált rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Erős Excel ismeret

Mit ajánlunk?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hangulatos és barátságos környezetet egy díjnyertes belvárosi irodában ( Az év irodája I. helyezett, 2017.)
  • Stabil háttérrel működő, hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező cég, 15 éve a piacon
  • Tagja lehetsz egy fiatalos csapatnak, ahol kihívások várnak és a fejlődési lehetőség is biztosított
  • Aktív, rendszeres munkaidőn kívüli programok: havi rendszerességű csapatépítők, sítábor, rafting, farsangi bál, karácsonyi buli, piknik, családi nap.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1027 Henger utca 2.