Az MKB Bank Zrt. 2018 júliusában sikerrel zárta le Magyarország történetének egyik legnagyobb banki digitális projektjét, melynek során számlavezető rendszert cserélt. De nem tervezzük, hogy itt megállunk. Elkötelezett hívei vagyunk a folyamatos megújulásnak és innovációnak. Mindezt jól mutatják az elmúlt évek fejlesztései: az MKB pay mobil app, az online számlanyitás és a Fintech inkubátorunk. Jelentkezz hozzánk Senior IT szervező pozícióba, ha Te is része akarsz lenni jövőbe mutató fejlesztéseinknek, ha szívesen lennél egy inspiráló, támogató csapat tagja.

Senior IT szervező

Feladatok:

  • IT szervezői feladatok ellátása Core banking rendszer fejlesztéseiben, kiemelt projektjeiben
  • Banki termékek kialakításában és bevezetésében való közreműködés
  • Részvétel fejlesztési feladatok menedzselésében
  • Specifikációk kidolgozása, egyeztetése
  • IT megoldási javaslatok kidolgozása projektek, nagyobb fejlesztések kapcsán
  • Tesztelések szervezői támogatása
  • Napi kapcsolattartás a szállítóval (angol nyelven) és a banki szakterületekkel

Elvárások:

  • Legalább 5 éves rendszerszervezői tapasztalat banki környezetben(core rendszerek tekintetében)
  • Flexcube rendszer tapasztalat
  • Oracle, SQL, MQ ismeretek, IIB ismeret
  • Erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Home Office lehetőség
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területei:

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.