Frontend Developer (React)

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 1,3M - 1,5M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • FRONTEND REACT JAVASCRIPT NODE.JS PYTHON JAVA TYPESCRIPT
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

AI alapú videoanalitikai szoftverekkel foglalkozó partnercégünk

kollégát keres!

Ha szereted a kihívásokat és érdekel az AI és a legmodernebb technológiák, akkor itt a helyed!

Napi feladatok a pozícióban:

  • AI alapú videoanalitikai szolgáltatások fölé webes applikációk készítése
  • React JS-ben szabványos komponensekből generált felületek létrehozása
  • Meglévő termékek karbantartása
  • Önmagukban működő egyedi webes komponensek tervezése és kivitelezése
  • Létező és fejlesztés alatt álló REST végpontokhoz intuitív felületek készítése és tervezése
  • Third-party UI megoldások megismerése és használata

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 5 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • React rutinszerű használata
  • TypeScript / JavaScript mély ismerete
  • UX ismeretek és képesség esztétikus és használható felületek tervezésére
  • Automatizált tesztek írása
  • Node.js ismerete
  • Angol nyelvtudás

Előny, ha…

  • Python vagy Java nyelv ismeretével is rendelkezel (REST API időszakos fejlesztéséhez/módosításához)
  • WebAssembly ismereted is van

Amit mi kínálunk:

Munkavégzés helye: Budapest/rugalmas

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.